Garšīgi un viegli pagatavojami kokteiļi!

kokteiļi

Biešu un ābolu svaigā sula ir viens no maniem mīļākajiem kokteiļiem un tā pagatavošanai ir nepieciešamas vien divas minūtes.
Priekš šī kokteiļa vajag divas bietes, divus ābolus, divus burkānus, divus Seleriju kātus, laimu, svaigu ingveru (apmēram 5mm) un 50ml ūdeni. (Ar to pietiks diviem cilvēkiem).
Recepte ir diezgan vienkārša- noskalo dārzeņus, nomizo laimam mizu un izspied sulu no visām sastāvdaļām, un beigās caur spiedi lej cauri ūdeni, lai varētu no sulas savākt visus palikušos labumus.

Melleņu smūtijs.
Priekš šīs receptes ir nepieciešamas vien mellenes (125.g), ingvers (6mm), divi gabali bumbieru, divi āboli, viena tējkarote melnā kanēļa un biezpiens (100g).
Izspied no ābola, bumbiera un ingvera sulu. Sulai pievieno mellenes, kanēli un tad biezpienu. Samal visu kokteilī un izbaudi!

Citrusaugļu-saldējuma kokteilis, perfekts karstai dienai!
Viss kas vien nepieciešams ir viens greipfrūts, divi sarkanie apelsīni, granātābols, vaniļas saldējums (300ml), un viena sauja piparmētras.
Lietojot speciāli citrusu sulu spiedi, izspied sulu no citrusaugļiem un granātābola. Sulu, piparmētras un saldējumu sakuļ gardā kokteilī, vēlams ar mikseri vai arī jebkā savādāk.

Ir vēl daudz visādu kokteiļu un lielākā daļa no tiem ir diezgan vienkārši un gardi uztaisāmi! Kā arī nav obligāti jāseko nekādām receptēm! Vienkārši dod vaļu savai iztēlei un uztaisi to, kas tev garšo!

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s